Крайній термін подачі заявок:

20.05.2021

Бюджет конкурсу:

500 тис. грн

Розмір гранту:

до 50 тис. грн

Географія конкурсу:

Ладижинська ОТГ

Мета конкурсу

Мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем малих міст та сільських громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив в Ладижинській ОТГ.

Конкурс мікрогрантів «Час діяти, Ладижин!» є складовою частиною п’ятирічного соціальногї програми «Час діяти», що реалізовується Благодійним фондом «МХП – Громаді» за фінансової підтримки агроіндустріального холдингу МХП.

Фонд ставить за мету розвивати  компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та оволодіння фандрейзинговими інструментами для залучення додаткових ресурсів. Так, у рамках конкурсу кожен бажаючий зможе взяти участь у безкоштовній спеціальній освітній програмі. Участь у такій програмі несе в собі рекомендаційний характер і не є обов’язковою для подачі заявки на конкурс.

Географія конкурсу

Вінницька область, м. Ладижин та населенні пункти Ладижинської ОТГ.

Умови участі

1

Співфінансування в розмірі не менше 50% від загальної суми проекту

2

Залучення партнерів (можуть бути як представники ОМС, ГО, бізнесу)

3

Інформування громади щодо проєкту

4

Наявність інфраструктурної та освітньої складової у рівному співвідношенні до заходів проекту

5

Правильна подача заявки

Пріоритетні напрями:

Розвиток людського соціального капіталу — підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;

Розвиток спроможності громад — розвиток інфраструктури, розвиток та підтримка малого та мікропідприємництва, діджиталізація громад

Підтримка громадського здоров’я — надання допомоги медичним закладам, профілактика та оздоровлення населення, популяризація здорового способу життя у сільського населення, збереження фізичного, ментального та духовного здоров’я;

Екологія і енергоефективність — збереження природніх ресурсів, поводження з твердими побутовими відходами, підвищення екосвідомості населення.

Хто може подати заявку:

1

Громадські організації

2

Благодійні фонди

3

Органи місцевого самоврядування

4

Комунальні заклади

5

Ініціативні групи у партнерстві з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями

Пакет документів

Повна заявка ( Додаток 1 – заява на участь, Додаток 2 – аплікаційна форма, гарантійні листи від пратнерів з підписом і печаткою уповноваженої особи в форматі *PDF).

Додаткова інформація

1

Як подати заявку

Заявка заповнюється і подається в електронному вигляді на електронну пошту Благодійного фонду «МХП – Громаді» mhpgromadi@mhp.com.ua, вказавши у темі листа «Конкурс мікрогрантів «Час діяти, Ладижин». Або на поштову адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Благовісна, б.193.

За додатковою інформацією звертайтеся до Альони Рослякової, координаторки конкурсу мікрогрантів “Час діяти, Ладижин!”. Телефон: 050-419-40-32

2

Реестрація на участь

До 20 травня 2021 року

3

Оголошення результатів конкурсу:

Початок липня 2021 на Офіційній сторінці фонду в мережі Facebook.

4

Положення про конкурс

Більше інформації стосовно конкурсу дізнавайтеся в в Положенні про конкурс.

 

Подати заявку

Наші партнери