Крайній термін подачі заявок:

31.03.2021

Бюджет конкурсу:

1,2 млн грн

Розмір гранту:

до 50 тис. грн

Географія конкурсу:

Вінницька та Черкаська області

Мета конкурсу

Якщо ви проживаєте в сільській місцевості та маєте хист до підприємництва, тоді мерщій заповнюйте заявку на навчання та участь в конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку». Станьте першим, хто матиме шанс перетворити ідею в бізнес і ефективно його розвивати.

Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку» фінансується в рамках проекту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», підтриманого у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Мета конкурсу: подолання наслідків пандемії COVID-19 на території Вінницької та Черкаської областей шляхом створення умов для сталого розвитку підприємництва сільських територій шляхом надання мікрогрантів. Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також інноваційні рішення, що вже існують і сприятимуть підтримці та розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

До участі в конкурсі запрошуємо жителів сіл Черкаської та Вінницької областей, які не більше 2 років, як зареєстровані підприємцями або готові розпочати власну справу. За результатами конкурсу буде обрано 24 проєкти, автори яких отримають мікрофінансування в розмірі до 50 тис. грн на втілення бізнес-ідеї.

Для потенційних учаників проводиться онлайн навчання щодо основ започтакування бізнесу та написання бізнес плану.  Участь у навчанні безкоштовна.

Географія конкурсу

Вінницька та Черкаська області.

Умови участі

1

Вік 28-50 років.

2

Не ФОП чи ФОП до 2-х років.

3

Дієздатні громадяни України, які проживають або зареєстровані на території Вінницької та Черкаської областей.

4

Від свого імені може бути поданий тільки один проєкт.

5

Вчасно надісланий повний пакет необхідних документів.

6

Учасники беруть на себе всі ризики відповідальності та наслідків, пов'язані з можливістю/неможливістю участі в Конкурсі.

7

Пакет документів для заявок, якщо учасник НЕ ФОП:

заявка на участь в конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», яка складається з реєстраційної картки та бізнес-плану (додаток 1 до Положення).

8

Пакет документів для заявок, якщо учасник ФОП (не більше 2 років):

- податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи-підприємця;
- фотографії діяльності ФОП;
- листи-підтримки (за наявності);
- статут приватного підприємства/організації (за наявності).

9

Пакет документів для заявок від приватних підприємств:

- копії документів про реєстрацію організації;
- фінансова звітність малого підприємництва (баланс);
- звіт про фінансові результати.

Пріоритетні напрями:

Розвиток людського соціального капіталу — підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;

Розвиток спроможності громад — розвиток інфраструктури, розвиток та підтримка малого та мікропідприємництва, діджиталізація громад

Підтримка громадського здоров’я — надання допомоги медичним закладам, профілактика та оздоровлення населення, популяризація здорового способу життя у сільського населення, збереження фізичного, ментального та духовного здоров’я;

Екологія і енергоефективність — збереження природніх ресурсів, поводження з твердими побутовими відходами, підвищення екосвідомості населення.

Хто може подати заявку:

1

Фізичні особи

Громадяни України віком 28–50 років, що планують розпочати власну справу

2

Фізичні особи-підприємці, приватні підприємства

Станом на дату участі у конкурсіі вони здійснюють свою діяльність до 2 років та хочуть розширити або якісно покращити свою бізнес-діяльність.

3

НЕ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

- Кредитні організації.
- Страхові організації.
- Інвестиційні фонди.
- Недержавні пенсійні фонди.
- Професійні учасники ринку цінних паперів, ломбарди.
- Суб’єкти господарювання, які є нерезидентами України, за винятком випадків, передбачених міжнародними договорами України.
- Суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво та/або реалізацію зброї, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, обмін валют.
- Суб’єкти господарювання, які надають в оренду нерухоме майно, що є одним з основних видів діяльності.
- Суб’єкти господарювання, які визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство.
- Суб’єкти господарювання, які перебувають у стадії припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.
- Суб’єкти господарювання, які подали завідомо недостовірні відомості та документи під час звернення за отриманням гранту.
- Суб’єкти господарювання, які мають заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Пакет документів

Повна заявка ( Додаток 1 – заява на участь, Додаток 2 – аплікаційна форма, гарантійні листи від пратнерів з підписом і печаткою уповноваженої особи в форматі *PDF).

Додаткова інформація

1

Як подати заявку

Заявка заповнюється і подається в електронному вигляді на електронну пошту Благодійного фонду «МХП – Громаді» mhpgromadi@mhp.com.ua вказавши у темі листа «Село. Кроки до розвитку». Або на поштову адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Благовісна, б.193.

За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Лісіченко, координаторки конкурсу мікрогрантів “Село. Кроки до розвитку”. Телефон: 095-283-30-63

2

Реестрація на участь

До 31 березня 2021 року.

3

Оголошення результатів конкурсу:

Травень 2021 року на Офіційній сторінці фонду в мережі фейсбук.

4

Положення про конкурс

Більше інформації стосовно конкурсу дізнавайтеся в Положенні про конкурс.

 

Подати заявку

Наші партнери