Фестиваль «Many Fest» в Черкасах

В межах Фестиваля фестивалів «Many Fest» в м. Черкаси, присвяченого Дню Незалежності України, БФ «МХП – Громаді» буде організовувати Екофестиваль, показ в межах Національного туру «Кіно просто неба», а також концертний виступ групи «Крутий Заміс».

Детальніше

Завершення туру «Кіно просто неба»

На День Незалежності України відбудеться урочисте завершення національного туру «Кіно просто неба», останнім стане показ українського кіно в місті Миронівка на Київщині. Початок події о 15:00, локація – міський стадіон. Національний тур «Кіно просто неба» реалізується Благодійним фондом «МХП–Громаді» у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та за підтримки Державного […]

Детальніше

Екофестиваль у Згурівській громаді на Київщині

13 серпня Згурівська громада Броварського району Київської області проводить Еко-фестиваль! Вперше він спрямований на наведення ладу не в одному населеному пункті, а відразу в трьох: селах Войтове, Усівка і Нова Олександрівка. Громади будуть прибирати зони відпочинку в своїх населених пунктах.

Детальніше

«Село. Кроки до розвитку»: прес-конференція

Прес-конференція підсумків конкурсу мікрогрантів для стимуляції малого та середнього бізнесу «Село. Кроки до розвитку», в якому перемогли 24 проєкти з Черкащини та Вінниччини. Ініціатива реалізована у межах спільного проєкту Уряду Швеції та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Детальніше

Зелена планета з МХП

Благодійний фонд “МХП-Громаді” продовжує реалізацію Всеукраїнської екологічної акції з озеленення сільських територій “Зелена планета з МХП”, заплановану на осінь 2021 року. Ініціатива передбачає висадити спільно з громадами близько 20 000 саджанців на території присутності підприємств Групи МХП.

Детальніше
Детальніше