Активності по напряму”Соціальний капітал”

 • 12000
  школярів забезпечили канцелярськими наборами
 • 100 тис.
  дітей отримали новорічні подарунки
 • 1 690
  кінопоказів у межах проєкту «Кіно заради Перемоги!»
 • 120
  культурні заходи в громадах
 • 28
  благодійних концертів у межах проєкту «Співаймо заради Перемоги!»
 • 7,7 млн
  грн на фінансування спорту та підтримку спортивних команд

Ми створюємо умови для саморозвитку дітей, молоді, працездатного населення та людей похилого віку через забезпечення доступу до освіти, культури, економічного розвитку та спортивної активності. Зміцнюємо громадську свідомість та соціальну взаємодію в громадах шляхом фінансової та організаційної підтримки проєктів, спрямованих на підвищення рівня освіти, здоров'я, культури, спорту та розвитку соціальної інфраструктури.

Напрями діяльності

 • Освіта
 • Мистецтво та культура
 • Спорт
 • Гендерна рівність та демографічний розвиток
 • Волонтерство

Соціальний капітал – драйвер створення та розвитку будь-якої громади. Саме креативне ядро соціального капіталу формують сприятливі умови для інноваційного процесу та високої якості життя.

 

Національний тур “Кіно заради Перемоги!”

У 2020 році стартував пілотний проєкт “Кіно просто неба”, який охопив 3 громади у Черкаській та Київській областях. Проєкт був настільки успішним, що у 2021 році переріс у Національний тур, охопивши 42 населені пункти. У 2021 році Фонд разом із соціальним проєктом “Дивись українське!” створили автономну платформу на базі спеціального автопричепа, яка мала великий LED-екран високої якості, автономне звуко- та електрозабезпечення. Проєкт дозволив показати сучасне українське кіно громадам, у яких немає кінотеатрів або можливості перегляду фільмів на великому екрані та з якісним звуком.

У 2022 році через повномасштабну війну росії проти України – проєкт трансформувався в національний кінотур “Кіно заради Перемоги”. Проєкт був реалізований за ініціативою Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.   

У вересні 2022 року мережа кінотеатрів Multiplex долучилася до туру. У межах проєкту в кінотеатрах мережі був організований кіномарафон українських фільмів, який тривав з 29 вересня до 19 жовтня включно.

Національний тур «Кіно заради Перемоги!» у лютому 2024 перетнув межу 1700 показів продовжуючи місію підтримки військовослужбовців, внутрішньо-переміщених осіб та громад.

Проекти напрямку

Проекти