Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині

Крайній термін подачі заявок:

27.11.2023

Бюджет конкурсу:

1 000 000 грн

Розмір гранту:

до 100 000 грн

Географія конкурсу:

Вінниччина

Мета конкурсу

На Вінниччині запустили проєкт з розвитку ветеранського мікробізнесу. Так місцеві ветерани та їхні родини зможуть пройти безоплатне навчання з основ ведення бізнесу та отримати по 100 000 грн на відкриття або розвиток власної справи. Загальний бюджет грантів — 1 млн гривень. Проєкт реалізує ГО «Соціальний Центр Вінниччини» спільно з Українським   ветеранським   фондом Мінветеранів за підтримки  БО «БФ «МХП — Громаді».

У проєкті можуть взяти участь ветерани та їхні родини, а також сім’ї загиблих захисників та захисниць з Вінниччини. Кожен охочий зможе доєднатися до онлайн-навчання, а 10 з учасників — отримають фінансування бізнес-ініціативи у розмірі до 100 000 грн.

Крім цього, для всіх учасників працюватиме онлайн-платформа, де можна організувати навчання, отримати цілодобовий доступ до корисних матеріалів та стати частиною спільноти ветеранів-підприємців з Вінниччини. Згодом на платформі буде інтерактивна мапа ветеранських бізнесів, що допоможе популяризувати їх серед місцевих жителів.

Також за бажанням учасники отримають особисту менторську консультацію з бізнес-експертом та зможуть відвідати крафтове виробництво переможця конкурсу бізнес-ініціатив «Роби Своє» від БФ «МХП — Громаді». Поїздка дасть можливість майбутньому ветерану-підприємцю побачити на прикладі, як розвивати власну справу за допомогою отриманих знань та фінансування.

Реєструйтеся за цим посиланням до 27 листопада, щоб взяти участь.

Фонд «МХП-Громаді» є партнером проєкту  «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині», який було виграно ГО «Соціальний центр Вінниччини». Грантодавець: «Український ветеранський фонд». «МХП-Громаді» – надає кошти на грантування переможців.

Географія конкурсу

Вінниччина

Умови участі

1

У Конкурсі можуть брати участь:

1. Місцеві ветерани та їхні родини 2. Сім’ї загиблих захисників та захисниць з Вінниччини

2

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Учасники конкурсу:

1

Ветерани та їхні родини з Вінниччини

2

Сім’ї загиблих захисників та захисниць з Вінниччини

Пакет документів:

1. Реєстрація за цим посиланням: https://forms.gle/48MBKiKSYv9B766M9

Подати заявку

1

Подати заявку можна за посиланням

https://forms.gle/48MBKiKSYv9B766M9

Наші партнери