Дякуємо, ваша заявка прийнята!
Очікуйте інформацію електронною поштою або телефоном.
«PROзростання»: до 15 тисяч грн на професійний розвиток
Крайній термін подачі заявок:
30.09.2024
Бюджет конкурсу:
400 000 грн
Розмір гранту:
5 000 - 15 000 грн
Географія конкурсу:
Миронівська громада (Київська область) та Канівська громада (Черкаська область)
Мета конкурсу
20 серпня стартував новий грантовий конкурс «PROзростання» в межах якого учасники зможуть отримати до 15 000 грн на навчання та підвищення кваліфікації. Це пілотний проєкт, який БФ «МХП – Громаді» реалізує з компанією МХП на території двох громад — Миронівської (Київська область) та Канівської (Черкаська область).
Метою Конкурсу є сприяння розвитку людського капіталу в Україні шляхом підвищення кваліфікації фахівців у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах та зміцненню їхньої конкурентоспроможності.
Завданнями Конкурсу є:
– Створити умови для професійного зростання та розвитку шляхом фінансування проєктів, які сприяють впровадженню нових знань, технологій та спрямовані на підвищення кваліфікації та вдосконалення професійних компетенцій фахівців у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах;
– Підтримати та популяризувати інноваційні ідеї та проєкти, які мають потенціал для вирішення актуальних проблем у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах;
– Сприяти обміну досвідом та кращими практиками між фахівцями соціально-гуманітарної, медичної та історико-культурної сфер, сприяючи таким чином розвитку професійної спільноти;
– Інвестувати в розвиток потенціалу молодих лідерів, соціально-відповідальних осіб, які матимуть суттєвий вплив і помітно сприятимуть соціально-економічним перетворенням у громадах.
Основні етапи проведення Конкурсу:
I етап (20 серпня – 30 вересня):
– оголошення про початок Конкурсу, умови його проведення і терміни прийняття проєктів для участі;
- подання проєктних заявок на участь за встановленою формою (Додаток 2 до цього Положення);
- попередню оцінку (комплаєнс) поданих проєктних заявок на відповідність умовам Конкурсу.
II етап (1 жовтня – 31 грудня):
– оцінювання проєктних заявок експертами;
– проведення захисту проєктів та визначення переможців Конкурсним комітетом;
– надання мікрогранту та реалізація проєктів.
Миронівська громада (Київська область) та Канівська громада (Черкаська область)
У Конкурсі беруть участь проєкти подані:
- працівниками закладів соціально-гуманітарної, медичної та історико-культурної сфер; - фізичною особою/ФОП (фізичною особою підприємцем), яка здійснює діяльність у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах.
До участі у Конкурсі не допускаються проєкти, які:
• подані особами, які мають невиконані зобов'язання за попередніми грантами, наданими Організатором; • подані особами, які були засуджені за кримінальні злочини, пов'язані з корупцією або іншими злочинами, що несумісні з діяльністю у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах • подані від юридичних осіб; • подані пізніше визначеного терміну подачі; • подані із неповним переліком супроводжуючих документів; • містять завідомо невірні відомості та документи; • мають пропущені або не заповнені блоки проєктної заявки; • запитувана сума фінансування від Фонду перевищує задекларовану в умовах Конкурсу.
Участь у Конкурсі є безкоштовною.
Проєкти, що подані на Конкурс, не можуть бути профінансовані будь-якими іншими донорами чи організаціями за тими самими статтями витрат.
Загальна сума фінансування одного проєкту з боку Фонду становить мінімально 5 тис. грн, а максимально – 15 тис. грн.
Власний внесок учасника для реалізації проєкту заохочується, але не є обов’язковим. Всі власні внески підлягають звітуванню відповідно до тих самих стандартів та вимог, що і частка фінансування, надана Фондом «МХП-Громаді».
підвищення кваліфікації, професійний розвиток, кар’єрне зростання (Організація професійних конференцій, форумів, або нетворкінгових заходів; оплата публікації наукових статей, написання книг, або виступів на конференціях; навчання на курсах, тренінгах, семінарах, а також участь у професійних конференціях та форумах)
Розвиток soft чи hard skills для зростання особистої продуктивності (розвиток навичок критичного мислення; підвищення навичок творчого мислення; вдосконалення навичок комунікації; підвищення навичок самоорганізації; розвиток навичок тайм-менеджменту, розвиток технічних навичок, аналітичних, мовних та ін. навичок)
вдосконалення особистого ресурсу для покращення та збільшення ефективності професійної діяльності (навчання щодо: управління часом та попередження вигорання; посилення стресостійкості; планування, пріоритезацію завдань; делегування; оцінку сильних та слабких сторін, а також емоційного інтелекту)
адаптація до мінливих умов робочого процесу в умовах війни, впровадження інновацій; (навчання новим технологіям; підтримка досліджень та розробок; навчання новим навичкам, які є актуальними на ринку праці в умовах війни; використання онлайн-інструментів для спілкування, співпраці та ефективної діяльності).
Грант можуть використати
працівники закладів соціально-гуманітарної;
працівники медичної сфери;
працівники історико-культурної сфери;
фізичні особи/ФОП, які здійснюють діяльність у соціально-гуманітарній, медичній та історико-культурній сферах.
Щоб подати заявку на конкурс, потрібно ознайомитися з Положенням про конкурс, заповнити форму та надіслати у PDF-форматі на електронну скриньку v.vedrovska@mhp.com.ua
У темі листа обов’язково вказати: Конкурс проєктів «PROзростання».