Крайній термін подачі заявок:

23.10.2023

Бюджет конкурсу:

1 000 000 гривень

Розмір гранту:

до 100 тисяч гривень

Географія конкурсу:

13 областей України

Мета конкурсу

Конкурс бізнес-ідей «Роби своє з Kurator» для HoReCa для підтримки бізнесу, який постраждав під час війни або який розвивають військові, стартує 22 вересня.  Організатори — Благодійний фонд «МХП — Громаді» та бренд Kurator.

Підприємці-ветерани, внутрішньо переміщені особи й бізнеси, які постраждали від російської агресії, матимуть шанс отримати фінансування своїх проєктів у сфері харчування. Організатори виділять 1 мільйон гривень сумарно на найкращі ідеї переможців. 

До участі в конкурсі прийматимуть бізнес-ідеї підприємців з галузі HoReCa (заклади харчування, готелі, кейтеринг). Подати їх можуть представники українського малого та середнього бізнесу з 13 областей України, зокрема з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Завдяки мікрогрантам підприємці зможуть започаткувати новий бізнес і масштабувати або ж релокувати вже наявний. До кожної ідеї є важливі вимоги: вони мають бути інноваційними, а також передбачати створення робочих місць і мати соціально-економічний ефект для громади. У процесі відбору експерти конкурсу «Роби своє з Kurator» оберуть від 10 переможців, кожен з яких отримає до 100 тисяч гривень для своєї справи.

Після старту конкурсу організатори допомагатимуть учасникам з заповненням заявок під час консультацій на вебінарах.

Деталі та умови участі можна знайти на офіційному сайті конкурсу.

Нагадаємо, що навесні 2022 року організатори конкурсу «Роби своє» підтримали 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 мільйона гривень. А торік Благодійний фонд «МХП — Громаді» надав фінансову допомогу на понад 6 мільйонів гривень для 74 мікробізнесів. 

 

Географія конкурсу

13 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська.

Умови участі

1

У Конкурсі можуть брати участь:

- бізнеси в сфері громадського харчування, що постраждали від російської агресії - підприємці-ветерани - внутрішньо переміщені особи

2

Участь у конкурсі "Роби своє" є безкоштовною.

3

Співфінансування бізнес-ідеї з боку учасників конкурсу "Роби своє з Kurator" не є обов’язковим.

В разі наявності такого співфінансування, його розмір ніяк не впливає на рішення Конкурсного комітету.

Для кого:

Якщо у вас є бізнес у сфері громадського харчування, який постраждав від війни

Якщо ви ветеран-підприємець

Якщо ви ВПО

Учасники конкурсу:

1

Фізичні особи – громадяни України, чий бізнес у сфері громадського харчування постраждав від російської агресії

2

Підприємці-ветерани Внутрішньо переміщені особи

Пакет документів:

1. Заявка (реєстрація) на участь у Конкурсі «Роби своє з Kurator» (на сайті https://doyourbusiness.com.ua/). 2. Бізнес-ідея обсягом не більше 3 сторінок друкованого тексту.

Документ
Зкачати

Подати заявку:

1

Подати заявку онлайн можна на офіційному сайті конкурсу:

https://doyourbusiness.com.ua/

Наші партнери