Ветерани та їхні родини з Вінниччини можуть отримати гранти до 100 тис. грн

Крайній термін подачі заявок:

27.01.2024

Бюджет конкурсу:

1 000 000 грн

Розмір гранту:

до 100 000 грн

Географія конкурсу:

Вінниччина

Мета конкурсу

Громадська організація «Соціальний центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді» запускають грантовий конкурс бізнес-ідей «Підтримка мікропідприємництва ветеранів війни та їхніх родин: від ідеї до реалізації на Вінниччині».

Конкурс передбачено:

✊️ Для тих, хто повернувся з війни й мріє про власну справу.

✊️ Для тих, хто повернувся з війни й має власний бізнес.

✊️ Для тих, хто чекав з війни сина, чоловіка, батька, доньку, дружину, маму і бачить себе в підприємництві.

10  ветеранів або членів їхніх родин із громад Вінниччини, чиї бізнес-ідеї буде підтримано незалежними експертами, зможуть отримати до 100 тис. грн для підсилення або започаткування будь-якого бізнесу.

Грантові кошти можуть допомогти побудувати теплицю для вирощування овочів чи розсади, придбати обладнання для майстерні чи СТО, облаштувати кав’ярню чи піцерію, чи втілити будь-яку іншу підприємницьку мрію.

 

Мар’яна Нарожна, координатор проєкту: «Одна з основних проблем, з якими зіштовхуються ветерани після повернення додому, – це пошук свого місця в житті громади, соціалізація та адаптація в суспільстві. Тому наш проєкт покликаний не лише допомогти ветеранам та їхнім родинам отримати нові знання та навички з започаткування та ведення бізнесу, а й дасть можливість приєднатися до бізнес-ком’юніті і стати проактивною частиною громади».

 

Положення, аплікаційна форма та заявка – тут.

Форма для реєстрації – тут.

Реєстрація –  до 27 січня.

Протягом усього терміну реалізації проєкту переможці зможуть отримати менторську підтримку експертів щодо старту, ведення чи розвитку власного бізнесу.

Оголошення переможців заплановано на кінець лютого.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Проєкт реалізовується ГО «Соціальний центр Вінниччини» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів за підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Географія конкурсу

Вінниччина

Хто може податись

1

Ветерани та їхні родини з Вінниччини

2

Сім’ї загиблих захисників та захисниць з Вінниччини

Пакет документів:

1. Реєстрація за цим посиланням: https://forms.gle/48MBKiKSYv9B766M9

Подати заявку

1

Подати заявку можна за цим посиланням: https://forms.gle/48MBKiKSYv9B766M9

Наші партнери