![](https://mhpgromadi.org.ua/wp-content/themes/gromady/assets/build/img/fund/fund-team-bg.png)
Для громад презентували “Книгу ДІЙ”: активісти фіксуватимуть плани, мрії, майбутні проєкти
![](https://mhpgromadi.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Тетяна-Волочай-робить-перший-запис-у-_Книгу-ДІЙ_-1-1024x683.jpg)
“Ідея проєкту – зафіксувати плани з відновлення та розвитку громад і стимулювати українців їх втілити. Адже провівши кілька років поспіль низку грантових конкурсів, знаю з власного досвіду: формулювання своїх ідей і переведення їх у текстовий, а особливо паперовий формат, – уже важлива частина реалізації”, – коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду “МХП – Громаді”.
“Книгу ДІЙ” Тетяна Волочай разом з колегами презентувала під час запуску нового сезону грантового конкурсу “Час діяти, Україно!”, який відбувся в креативному просторі в с. Потапці. Торік на місці Potaptsi HUB була стара закинута бібліотека. Зараз тут – нові меблі, книги, ремонт. А головне – люди та їхні ініціативи: від плетіння маскувальних сіток, проведення майстер-класів до репетицій хору.
![](https://mhpgromadi.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Майстер-клас-у-Potaptsi-HUB-1-1024x683.jpg)
Після поїздок книги Україною організатори конкурсу “Час діяти, Україно!” створять мапу мрій громад. Восени обіцяють презентувати результати проєкту.
![](https://mhpgromadi.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/P1013158-1024x683.jpg)