Грантовий конкурс для громад «Сади для Перемоги»

Крайній термін подачі заявок:

30.11.2022

Бюджет конкурсу:

2,5 млн грн

Розмір гранту:

до 250 000 грн

Географія конкурсу:

10 областей

Мета конкурсу

Метою грантового конкурсу для громад «Сади для Перемоги» є підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції та підвищення зайнятості населення.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки. На конкурс можуть подаватися учасники із Сумської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Конкурс реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, проекту «Супровід урядових реформ в Україні», АТ «Укргазвидобування» та БО «Благодійний Фонд «МХП-Громаді».

Географія конкурсу

10 областей України: Сумська, Київська, Вінницька, Хмельницька, Івано-Франківська, Харківська, Полтавська, Львівська, Черкаська та Дніпропетровська

Умови участі

1

У Конкурсі можуть брати участь представницькі органи місцевого самоврядування (громади), розташовані на територіях вказаних областей.

2

Не можуть бути Заявниками представницькі органи місцевого самоврядування, які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокованні).

3

Заявники можуть подати на Конкурс лише одну Грантову заявку.

4

Заявники беруть на себе всі ризики відповідальності та наслідків, повʼязані з можливістю/неможливістю участі в Конкурсі.

Пріоритетними завданнями Конкурсу є:

Розвиток зайнятості населення в агросфері.

Розвиток вирощування, переробки, заготівлі та зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції в територіальних громадах.

Посилення спроможності та фаховості сільськогосподарських виробників.

Підвищення ефективності вирощування, переробки і зберігання харчових продуктів, в тому числі через впровадження енергозберігаючих технологій та техніки.

Стимулювання виходу місцевої сільськогосподарської продукції на ринки.

Стимулювання об’єднання малих виробників для підвищення ефективності виробництва, переробки та збуту сільськогосподарської продукції.

Для кого Конкурс:

1

Для органів місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з:

- іншими громадами; - комунальними установами та НГО; - малими та середніми фермерами, кооперативами; - асоціаціями та об’єднаннями виробників с/г продукції.

Пакет документів:

1. Грантова заявка за формою згідно Додатку 1 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу грантів “Сади для Перемоги”, подається у форматі .doc або .docx. 2. Скановану копію титульного листа проєкту за формою згідно з Додатком 2 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу грантів “Сади для Перемоги”. 3. Скановану копію бюджету Проєкту за формою у Додатку Б. 4. Скановані копії виписок з ЄДР Заявника та всіх партнерів.

Подати заявку

1

Проєкти надсилаються Заявниками не пізніше 18:00, 30 листопада 2022 року на електронну адресу sadyperemohy@gmail.com з темою листа “Проєктна заявка на Конкурс “Сади Для Перемоги” та назвою Заявника.

Наші партнери