Крайній термін подачі заявок:

30.04.2021

Бюджет конкурсу:

5 млн гривень

Розмір гранту:

до 50 000 грн

Географія конкурсу:

14 регіонів України

Мета конкурсу

Мета конкурсу – сприяти розв’язанню конкретних проблем малих міст та сільських громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Конкурс мікрогрантів «Час діяти, Україно!» є складовою частиною п’ятирічного соціальногї програми «Час діяти», що реалізовується Благодійним фондом «МХП – Громаді» за фінансової підтримки агроіндустріального холдингу МХП.

Фонд ставить за мету розвивати  компетенції громад з проєктного менеджменту, зокрема, підвищити якість написання проєктів та оволодіння фандрейзинговими інструментами для залучення додаткових ресурсів. Так, у рамках конкурсу кожен бажаючий зможе взяти участь у безкоштовній спеціальній освітній програмі. Участь у такій програмі несе в собі рекомендаційний характер і не є обов’язковою для подачі заявки на конкурс.

Географія конкурсу

14 регіонів України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області), де працюють підприємства агрохолдингу МХП.

Умови участі

1

Співфінансування в розмірі не менше 50 % від загальної суми проекту

2

Залучення партнерів (можуть бути як представники ОМС, ГО, бізнесу)

3

Інформування громади щодо проєкту

4

Наявність інфраструктурної та освітньої складової у рівному співвідношенні до заходів проекту

5

Правильна подача заявки

Пріоритетні напрями:

Розвиток людського соціального капіталу — підтримка людей похилого віку, покращення освіти, підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури;

Розвиток спроможності громад — розвиток інфраструктури, розвиток та підтримка малого та мікропідприємництва, діджиталізація громад

Підтримка громадського здоров’я — надання допомоги медичним закладам, профілактика та оздоровлення населення, популяризація здорового способу життя у сільського населення, збереження фізичного, ментального та духовного здоров’я;

Екологія і енергоефективність — збереження природніх ресурсів, поводження з твердими побутовими відходами, підвищення екосвідомості населення.

Хто може подати заявку:

1

Громадські організації

2

Благодійні фонди

3

Органи місцевого самоврядування

4

Комунальні заклади

5

Ініціативні групи у партнерстві з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями

Пакет документів

Повна заявка ( Додаток 1 – заява на участь, Додаток 2 – аплікаційна форма, гарантійні листи від пратнерів з підписом і печаткою уповноваженої особи в форматі *PDF).

Додаткова інформація щодо конкурсу

1

Як подати заявку

Заявка заповнюється і подається в електронному вигляді на електронну пошту Благодійного фонду «МХП – Громаді» mhpgromadi@mhp.com.ua вказавши у темі листа «Конкурс мікрогрантів «Час діяти, УКРАЇНО!». Або на поштову адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Благовісна, б.193.

Форма опису
2

Реестрація на участь

Березень 2021 року

 

3

Крайній термін подачі проєктів

30 квітня 2021 року, 18:00.

4

Оголошення результатів конкурсу:

Кінець травня 2021 року на Офіційній сторінці фонду в мережі фейсбук.

Більше інформації в Положені про конкурс.

Подати заявку

 

Наші партнери