Перерости тимбілдинг: як корпоративне волонтерство може приносити користь громадам та бізнесу.

Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності компанії МХП, розповів про кейс, коли класичний тимбілдинг вийшов за рамки звичайних толок і прибирання й став масштабним проєктом, під час якого вдалося налагодити взаємозв‘язок бізнесу і громади. Щотижневе прибирання території навколо місцевої школи чи провести суботній ранок разом з колегами, впорядковуючи берег річки — в Україні є […]

Детальніше

Богдан Бенюк: «Коли нас викликали на репетиції до театру, виникло запитання: як після подій під Києвом, у Маріуполі ми будемо виходити на сцену і грати — з якою душею та з яким серцем?»

Богдан Бенюк розповів Mind про те, з чого почав діяльність директора, чи поєднуватиме керування Театром на Подолі та акторську роботу у виставах театру ім. Івана Франка, про волонтерство після 24 лютого, ставлення до виїзду українців за кордон і театр як терапію. Детальніше за посиланням.

Детальніше

Андрій Різоль, продюсер, голова Асоціації «Дивись українське!». Історичне кіно перевищує запит на комедії

Понад тисячу кінопоказів українських фільмів від початку серпня було організовано в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!». Незважаючи на повномасштабну війну росії в Україні, глядачі в 18 областях, зокрема й у військових частинах, мали змогу споглядати екранне мистецтво та спілкуватися з зірками: Адою Роговцевою, Богданом Бенюком, Ірмою Вітовською, Олексієм Тритенком, Ахтемом Сеітаблаєвим та багатьма іншими. […]

Детальніше

У КАНІВСЬКОМУ ЦПМСД ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЄКТ «ТИ НЕ ОДИН».

Завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Канівщино», що реалізовує Фонд «МХП – Громаді», у Канівському ЦПМСД презентували проєкт психологічної підтримки «Ти не один». Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Детальніше за посиланням.

Детальніше

“МХП-Громаді” підписав меморандум про співпрацю з міжнародною громадською організацією

КИЇВ. 22 листопада. УНН. Благодійний фонд “МХП-Громаді” підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з міжнародною громадською організацією “Україна-Польща-Німеччина”. Про це повідомили на сторінці МГО у Facebook, передає УНН. Документ підписали директор “МХП-Громаді” Тетяна Волочай та голова “Україна-Польща-Німеччина” Сергій Татусяк. Організації домовилися спільно працювати у напрямку розвитку територіальних громад, реалізовувати благодійні проєкти та допомагати переселенцям. Детальніше за посиланням.

Детальніше
Read more news