Благодійний фонд «МХП-Громаді» продовжує працювати.
Тепер ми працюємо заради Перемоги!

Сьогодні БФ «МХП-Громаді» фокусується
на п’яти напрямах

1

Допомога захисникам України

Ми підтримуємо сильних і незламних військовослужбовців та ветеранів ЗСУ: транспортом, медикаментами, харчовими продуктами, одягом, спорядженням та технічним обладнанням. Надаємо фінансову допомогу для забезпечення лікування, реабілітації, навчання та інших потреб захисників України. Також, проводимо різноманітні благодійні ініціативи, які мають на меті збір коштів на підтримку військовослужбовців та їх родин.

Детальніше
2

Допомога біженцям та переселенцям

Відновлювати громади потрібно не після війни, а вже зараз. І це – не лише про гуманітарну допомогу, гігієнічні товари чи подарунки. Це – про комплексний підхід щодо підтримки біженців та переселенців. Ми системно працюємо одразу в кількох напрямках, таких як: гуманітарна та інформаційна підтримка, психологічна допомога, культурні та освітні заходи, а також питання працевлаштування – створення нових робочих місць, перепрофілювання та розвиток підприємництва.

Детальніше
3

Допомога дітям та матерям

Гаряча фаза війни масштабувала наше піклування про дітей та матерів. Евакуація, гуманітарна та інформаційна допомога, створення освітніх хабів, психологічна підтримка стали нашою відповіддю на виклики повномасштабного вторгнення. Ми підтримуємо освітні ініціативи - організовуємо різні культурно-розважальні та навчальні заходи для дітей.

Детальніше
4

Допомога лікарям та медичним закладам

Для нас важливо підтримувати ініціативи, спрямовані на допомогу лікарям та медичним закладам. Допомагаємо з придбанням обладнання, ліків, та інших матеріалів, необхідних для надання якісної медичної допомоги. Приєдналися до ініціативи президента України United24 в напрямку "Медична допомога" - й придбали реанімобілі. Також, завдяки підтримці міжнародних партнерів MOAS, RMH Latvija, БФ Оксани Дмитрієвої запустили спеціально обладнаний медмобіль з реактивами та медичним обладнанням для проведення первинного обстеження та консультацій лікарів. Медмобіль їздить по невеликих населених пунктах Вінницької, Київської, Сумської та Хмельницької областей, допомагаючи усім охочим отримати необхідну медичну допомогу.

Детальніше
5

Продовольча безпека домогосподарств

Продовольча безпека та підтримка економіки України — наш пріоритет № 1. Ми реалізуємо ініціативи, які спрямовані на розвиток аграрного сектору, підвищення якості та кількості виробництва сільськогосподарської продукції, а також підтримуємо продуктами харчування соціально вразливі верстви населення. Забезпечуємо пайовиків якісним насінням овочів та консультуємо щодо впровадження сучасних технологій в галузі сільського господарства.

Детальніше

Команда Благодійного фонду «МХП – Громаді» робить все, щоб підтримати українців. Щоб відбудувати те, що знищено війною! Настав час для об'єднання зусиль!
Закликаємо вас до партнерства!