Крайній термін подачі заявок:

09.04.2024

Бюджет конкурсу:

10 000 000 грн

Розмір гранту:

до 100 000 тис. грн

Географія конкурсу:

13 областей України

Мета конкурсу

«Роби своє» – конкурс бізнес-ідей спрямований на підтримку мікропідприємництва в громадах. Метою конкурсу «Роби своє» є створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні. Географія конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ. Завдання конкурсу:  – стимулювати соціально-економічні перетворення в міських та сільських громадах за рахунок ведення підприємницької діяльності, у т.ч. створення робочих місць, що забезпечить покращення життя громадян та активізує діяльність громадських ініціатив; – виявити та підтримати сталі підприємницькі бізнес-ідеї, які матимуть суттєвий вплив і помітно сприятимуть процесам самоорганізації місцевого населення; – провести пошук нових ефективних інноваційних практик, що залучають громадян до прийняття рішень та заохочують громадян до самозайнятості; – стимулювати розвиток «дефіцитних» для міської та сільської місцевості послуг: побутові, соціально – культурні, інформаційно-консультативні та торгові послуги населенню.    Подати заявку на конкурс за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua/form

Географія конкурсу:

13 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.

Умови участі

1

У Конкурсі можуть брати участь:

- фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу; - фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

2

Участь у конкурсі "Роби своє" є безкоштовною.

3

Співфінансування бізнес-ідеї з боку Учасники конкурсу "Роби своє" є обов’язковим.

Учасники конкурсу:

1

Фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу.

2

Фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

Пакет документів:

1. Заявка (реєстрація) на участь у Конкурсі «Роби своє» (на сайті https://doyourbusiness.com.ua/form). 2. Бізнес-ідея обсягом не більше 3 сторінок друкованого тексту. 3. Додатково надаються: - копія першої, другої, третьої сторінки паспорту та сторінки із позначкою місця постійного проживання (для фізичних осіб); - копія картки платника податків (ідентифікаційний код) (для фізичних осіб); - довідка про тимчасове місце проживання (для внутрішньо переміщених осіб); - виписка із ЄДРПОУ ( для зареєстрованих суб’єктів господарювання); - фінансова звітність (для приватних підприємств - Фінансова звітність малого підприємництва (Баланс) та Звіт про фінансові результати. Для ФОП - податкова декларація платника єдиного податку-фізичної особи - підприємця); - статут приватного підприємства/організації; - фотографії (за наявності); - листи-підтримки (за наявності).

Подати заявку:

1

1. Заявки надсилаються потенційними Учасниками Конкурсу на електронну адресу doyourbusiness@mhp.com.ua або на поштову адресу: 18001, м. Черкаси, вул. Благовісна, б.193, з позначкою «Конкурс бізнес-ідей «Роби своє!» та/або заповнюються онлайн за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua/form.

Наші партнери