Крайній термін подачі заявок:

23.07.2022

Бюджет конкурсу:

5 млн грн

Розмір гранту:

до 100 000 грн

Географія конкурсу:

11 областей України

Мета конкурсу

«Роби своє» – конкурс бізнес-ідей спрямований на підтримку мікропідприємництва в селах та малих містах для зміцнення економічного фронту нашої України.

Метою конкурсу «Роби своє» є створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні наслідки війни, у містах та селах на території Вінницької, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської областей шляхом надання мікрогрантів.

Завдання конкурсу: 

– стимулювати соціально-економічні перетворення в міських та сільських громадах за рахунок ведення підприємницької діяльності, у т.ч. створення робочих місць, що забезпечить покращення життя громадян та активізує діяльність громадських ініціатив;

– виявити та підтримати сталі підприємницькі бізнес-ідеї, які матимуть суттєвий вплив і помітно сприятимуть процесам самоорганізації місцевого населення;

– провести пошук нових ефективних інноваційних практик, що залучають громадян до прийняття рішень та заохочують громадян до самозайнятості;

– стимулювати розвиток «дефіцитних» для міської та сільської місцевості послуг: побутові, соціально – культурні, інформаційно-консультативні та торгові послуги населенню.   

Конкурс «Роби своє» проводиться в рамках пріоритетного напрямку «Спроможна громада», відповідно до Політики Фонду «МХП-Громаді» щодо співпраці з Партнерами (влада-громада-бізнес-НУО), грантерами та донорськими організаціями.

Географія конкурсу

11 областей України: Вінницька, Черкаська, Дніпропетровська, Київська, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Чернігівська та Сумська.

Умови участі

1

У Конкурсі можуть брати участь:

- фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу; - фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

2

Участь у конкурсі "Роби своє" є безкоштовною.

3

Співфінансування бізнес-ідеї з боку Учасники конкурсу "Роби своє" не є обов’язковим.

В разі наявності такого співфінансування, його розмір ніяк не впливає на рішення Конкурсного комітету.

Для кого:

Якщо ви маєте бізнес-ідею і потребуєте фінансування

Якщо ви маєте власну справу в селі чи невеликому містечку

Якщо ви евакуювалися і плануєте тимчасово залишатися на новому місці

Якщо ви втратили домівку через війну і шукаєте місце постійного проживання

Якщо ви повернулися з війни і готові працювати

Якщо у вашій родині є військові, які воюють на фронті

Учасники конкурсу:

1

Фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу.

2

Фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

Пакет документів:

1. Заявка (реєстрація) на участь у Конкурсі «Роби своє» (на сайті https://doyourbusiness.com.ua/form). 2. Бізнес-ідея обсягом не більше 3 сторінок друкованого тексту. 3. Додатково надаються: - копія першої, другої, третьої сторінки паспорту та сторінки із позначкою місця постійного проживання (для фізичних осіб); - копія картки платника податків (ідентифікаційний код) (для фізичних осіб); - довідка про тимчасове місце проживання (для внутрішньо переміщених осіб); - виписка із ЄДРПОУ ( для зареєстрованих суб’єктів господарювання); - фінансова звітність (для приватних підприємств - Фінансова звітність малого підприємництва (Баланс) та Звіт про фінансові результати. Для ФОП - податкова декларація платника єдиного податку-фізичної особи - підприємця); - статут приватного підприємства/організації; - фотографії (за наявності); - листи-підтримки (за наявності).

Подати заявку:

1

1. Заявки надсилаються потенційними Учасниками Конкурсу на електронну адресу doyourbusiness@mhp.com.ua або на поштову адресу: 18001, м. Черкаси, вул. Благовісна, б.193, з позначкою «Конкурс бізнес-ідей «Роби своє!» та/або заповнюються онлайн за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua/form.

Положення про конкурс бізнес-ідей "РОБИ СВОЄ"

Наші партнери